Vánoční dárek Dentální kliniky Jan Stuchlík

10.12.2015

Připravili jsme pro Vás a Vaše blízké výjimečnou vánoční akci. Až do 23. prosince 2015 nabízíme dárkový poukaz na profesionální dentální hygienu spojenou s bělením zubů za výjimečnou cenu 5000 Kč, tedy se slevou 30 %. Poukaz lze zakoupit na recepci kliniky a platí až do konce roku 2016, každý obdarovaný tedy bude mít dostatek času jej využít.

Profesionální dentální hygiena by měla být součástí pravidelné péče o chrup a dásně. Jde o preventivní, ale i léčebný proces, který řeší potíže jako záněty dásní, zubní kámen, pigmentové skvrny nebo i parodontitidu. Dentální hygienu by měl každý absolvovat alespoň dvakrát ročně, stejně jako preventivní prohlídku – obojí je základním předpokladem zářivého úsměvu.

Ani při sebelepší péči o chrup se ale mnohdy nelze vyhnout mírnému zabarvení zubů. To vedle genetických dispozic ovlivňuje také řada vnějších faktorů jako například pití kávy nebo silného čaje, užívání některých léků nebo kouření. Ne všechny okolnosti je možné ovlivnit, ale nežádoucí zabarvení zubů lze odstranit profesionálním bělením. To na Dentální klinice Jan Stuchlík probíhá prostřednictvím bezpečných, šetrných moderních metod pod dohledem zkušených stomatologů.

Další články z blogu: