Pocta českým filmům a pohádkám II

15.11.2016

Možná jste na jaře letošního roku v pražském Rudolfinu zažili krásnou atmosféru koncertu Pocta českým filmům a pohádkám, kterou si můžete připomenou na tomto odkazu https://www.youtube.com/watch?v=p4RoRo6Iupo. Pro velký úspěch a zájem veřejnosti totiž rádio Classic Praha nabídne pokračování tohoto unikátního koncertu, a my si Vás na něj, coby hrdý partner akce, dovolujeme co nejsrdečněji pozvat.

Koncert Pocta českým filmům a pohádkám 2 se koná opět v Rudolfinu, tentokrát v pondělí 21. listopadu 2016 od 19,30 hodin. Těšit se můžete na známé melodie z filmů, pohádek a večerníčků, jako jsou například Krkonošské pohádky, S čerty nejsou žerty, Dívka na koštěti, Lotrando a Zubejda, Cirkus Humberto, Páni kluci, Potkali se u Kolína a další legendy české filmové, televizní i muzikálové hudby. Živě je zahraje orchestr PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou Martina Kumžáka, za doprovodu sborů a sólistů Hany Holišové a Pavla Vítka. Jako speciální host vystoupí Jiří Suchý, jehož autorské skladby v repertoáru též zazní. Večerem provede moderátor rádia Classic Praha Nikola Bojčev.

Vstupenky na koncert můžete zakoupit na https://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty-domaci-interpret-/pocta-ceskym-filmum-a-pohadkam-ii-12837/.
Další podrobnosti a aktualizované informace o koncertu najdete na http://koncert.classicpraha.cz/ a na https://www.facebook.com/events/868133259985140.
Věříme, že se vám večer plný slavných melodií bude líbit a přejeme vám nezapomenutelný zážitek.

Další články z blogu: