Zkušenosti klientů

Dentálna hygiena u sl.Sojkovej bola skvelá. Určite ju možem doporučiť všetkými desiatimi. Začala som k nej chodiť pred rokom a už žiadnu inú hygienistku nechcem. Príjemná, šikovná a stále vysmiata :)

., 05.05.2015

V pondělí objednaný termín, v úterý přijat. Milá a šikovná slečna. Příjemné prostředí. Nebyl jsem u ní naposledy. Doporučuji všem :)

Tomáš Horák, 24.04.2015

Vyzkoušel jsem již několik dentálních hygien a musím říct, že pocit s jakým jsem odcházel od slečny Sojkové byl ze všech nejlepší. Velice profesionální vystupování, pečlivost a komunikace s klientem. Samotný úkon probíhal bezbolestně (což se u jiných dentálních hygien, které jsem absolvoval říct nedá) a velmi precizně. Odcházel jsem s pocitem, že mám zuby opravdu vyčištěné. Dentální hydienu u slečny Sojkové velice doporučuji a určitě se k ní znovu objednám.

tomas.flek, 03.04.2015

Měla se mnou velikou trpělivost. Měl jsem ucpané snad všechny kanálky, mezizubní prostor a zubní kámen. Hodinu a půl mě vše dávala do pořádku a divím se že to vydržela bez přestávky. Po dokončení jsem měl pocit že mé zuby dýchají, což jsem do té doby neznal. Dostal jsem také konzultaci jak si udržet zuby a dásně v takovém stavu jako jsem měl po této návštěvě. Také jsem netušil jak je důležité používat mezizubní kartáček a správné používání běžného kartáčku, to mi bylo také předvedeno a vysvětleno. Nikdy jsem tohle u své obvodní zubařky nezažil a nic se nedozvěděl. Mohu jen vřele doporučit. Na mé hodnocení pět hvězdiček nestačí. Dávám 10!

Martin Karásek, 01.04.2015

Velmi milá a příjemná, profesionální, pečlivá, svou práci odvedla perfektně. Jsem velmi spokojený a mohu tedy jen doporučit.

Pierre, 30.03.2015

Zubní hygiena byla prováděna velice pečlivě a šetrně. Vystupování paní Sojkové i vybavení ordinace je na profesionální úrovni. Velice si cením i ochotu dohodnout termín návštěvy dle mých aktuálních potřeb. Vynaložené peníze dpovídají poskytnuté péči. Podstoupit dentální hygienu u paní Sojkové mohu doporučit.

Anežka, 30.03.2015

Paní Sojkovou mohu jen velice doporučit. Pobyt v jejím křesle rozhodně nepřipomíná návštěvu odrdinace, spíše se cítíte jako v příjemném relaxačním prostředí. Je velice pečlivá a šetrná procedura z jejích rukou je naprosto bezbolestná.

Milan, 27.03.2015
Objednejte se k nám
+420 604 442 442
+420 273 130 160